star_border

DOMAjstruj a bývaj zdravo

Využite jeseň naplno. Pripravte sa na zimu a vytvorte si doma zdravé prostredie. Zateplite, vymaľujte, omietnite alebo dekorujte svoje bývanie. Vytvorte zdravý, útulný domov, kde sa budete za každých okolností cítiť príjemne.

Zatepli svoj domov

Zatepli svoj dom a bývaj zdravo

Čistý vzduch, príjemné prostredie a spriaznené duše robia z obyčajného priestoru domov, kde sa vždy radi vraciame. Využite jeseň a pripravte sa na zimu. Kvalitné zateplenie vám okrem úspory energií prinesie väčšiu pohodu bývania a zdravšie vnútorné prostredie bez plesní a vlhnúcich stien. Naplánujte si svoj projekt na jeseň. Spotrebu materiálu si jednoducho vypočítate pomocou Baumit Kalkulátora.

Kde kúpim Baumit produkty?

Výrobky od Baumit nakúpite alebo objednáte v každých dobrých stavebninách. Pre presné predajné ceny sa informujte u svojho predajcu.

Riešenia pre zateplenie Baumit

Zateplenie Baumit Star
Baumit Star

Zateplenie s prémioviu kvalitou pre všetky izolačné dosky a fasádne omietky. Šetrí čas pri práci.

Zistiť viac
Zateplenie Baumit open
Baumit open

Vysokoparopriepustné zateplenie pre optimálnu vnútornú klímu. Ideálne pre rodinné domy.

Zistiť viac
Zateplenie odolné voči nárazom
Baumit Power

Zateplenie odolné voči nárazom. Ochrana fasády pred mechanickým poškodením, ako i vplyvom extrémneho počasia.

Zistiť viac
Zateplenie sokla
Zateplenie sokla

Správne zateplenie závisí aj od dobre prevedených detailov. Jedným z nich je aj správne zateplenie soklovej časti budovy.

Zistiť viac

Vymaľuj si zdravé bývanie

Vymaľuj steny farbou Klima Color

Za zdravým vzduchom nemusíte cestovať na dovolenku k moru. Zdravé, ekologické farby Baumit zbavia vašu domácnosť rizika plesní a zabezpečia optimálne fungovanie omietky, ktorá slúži ako regulátor optimálnej vlhkosti v miestnosti.

Riešenie pre rýchlu a jednoduchú obnovu interiérových stien obsahuje farbu KlimaColor až v 285 farebných odtieňoch a hladkú stierku KlimaFinish vhodnú na stierkovanie či opravu nerovností. Naplánujte si svoj projekt na leto. Presnú spotrebu materiálu si jednoducho vypočítate pomocou Baumit Kalkulátora.

Kde kúpim Baumit produkty?

Klima produkty nakúpite alebo objednáte v každých dobrých stavebninách. Pre presné predajné ceny sa informujte u svojho predajcu.

Dekoruj svoje steny

Dekoruj svoje steny stierkou Baumit KlimaDekor

Zdravé bývanie je aj o pocite spokojnosti z útulného domova. Buďte kreatívni. Vytvorte si zdravé a pekné steny pomocou štruktúrovaných omietok. Kreatívnu premenu interiérových stien zvládnete vďaka omietke KlimaDekor a penetračnému náteru KlimaPrimer. S nimi hravo vytvoríte dekoratívny štruktúrovaný povrch s možnosťou výberu zo 190 farebných odtieňov a rôznych druhov zrnitostí.

Koľko omietky budete potrebovať?

Vypočítajte si presnú spotrebu pomocou Baumit Kalkulátora.

Predajné miesta a stavebniny

Baumit Klima produkty nakúpite alebo objednáte v každých dobrých stavebninách. Pre presné predajné ceny sa informujte u svojho predajcu.

Omietni svoj domov

Omietaj svoj dom vnútornou omietkou Baumit KlimaWhite

Opravujete staré alebo budujete nové? Väčšinu času trávime v interiéri. U nás je zdravie na prvom mieste, preto sme vytvorili zdravé, paropriepustné, vápenné omietky vhodné pre  rekonštrukciu stien či novostavbu.

Objavte omietku Baumit KlimaWhite pre lepšiu reguláciu vlhkosti v interiéri a farbu KlimaColor s možnosťou výberu z 285 farebných odtieňov. Podrobnosti o produktoch a kalkulačku na presný výpočet množstva potrebného materiálu nájdeš na našej stránke.

Koľko materiálu budem potrebovať?

Vyberte si vhodnú vnútornú omietku a vypočítajte si presnú spotrebu pomocou Baumit Kalkulátora.

Kde môžem kúpiť omietku?

Baumit Klima produkty objednáte alebo nakúpite v každých dobrých stavebninách. Pre presné predajné ceny sa informujte u svojho predajcu.