Slovensko

Menu

clear
star_border

DOMAjstruj a bývaj zdravo

Využite toto leto naplno s produktmi Baumit Klima pre zdravé bývanie. Maľujte, dekorujte alebo omietnite svoj dom, chatu, či záhradný domček. Vytvorte si zdravý domov, kde sa budete cítiť ako na dovolenke.

Vymaľuj si zdravé bývanie

Vymaľuj steny farbou Klima Color

Za zdravým vzduchom nemusíte cestovať na dovolenku k moru. Zdravé, ekologické farby Baumit zbavia vašu domácnosť rizika plesní a zabezpečia optimálne fungovanie omietky, ktorá slúži ako regulátor optimálnej vlhkosti v miestnosti.

Riešenie pre rýchlu a jednoduchú obnovu interiérových stien obsahuje farbu KlimaColor až v 285 farebných odtieňoch a hladkú stierku KlimaFinish vhodnú na stierkovanie či opravu nerovností. Naplánujte si svoj projekt na leto. Presnú spotrebu materiálu si jednoducho vypočítate pomocou Baumit Kalkulátora.

Kde kúpim Baumit produkty?

Klima produkty nakúpite alebo objednáte v každých dobrých stavebninách. A do 31. augusta ešte aj za zvýhodnené ceny. Pre presné predajné ceny sa informujte u svojho predajcu.

Akciová cenníková cena:
KlimaColor, 14 l: 56,- eur bez DPH
KlimaFinish, 20 kg: 34,20,- eur bez DPH
KlimaFino, 20 kg: 9,- eur bez DPH

Dekoruj svoje steny

Dekoruj svoje steny stierkou Baumit KlimaDekor

Zdravé bývanie je aj o pocite spokojnosti z útulného domova. Buďte kreatívni. Vytvorte si počas leta zdravé a pekné steny pomocou štruktúrovaných omietok. Kreatívnu premenu interiérových stien zvládnete vďaka omietke KlimaDekor a penetračnému náteru KlimaPrimer. S nimi hravo vytvoríte dekoratívny štruktúrovaný povrch s možnosťou výberu zo 190 farebných odtieňov a rôznych druhov zrnitostí.

Koľko omietky budete potrebovať?

Vypočítajte si presnú spotrebu pomocou Baumit Kalkulátora.

Predajné miesta a stavebniny

Baumit Klima produkty nakúpite alebo objednáte v každých dobrých stavebninách. A do 31. augusta ešte aj za zvýhodnené ceny. Pre presné predajné ceny sa informujte u svojho predajcu.

Akciová cenníková cena:
KlimaDekor, 25 kg: 49,50,- eur bez DPH
KlimaPrimer 14 l: 40,60,- eur bez DPH

Omietni svoj domov

Omietaj svoj dom vnútornou omietkou Baumit KlimaWhite

Opravujete staré alebo budujete nové? Väčšinu času trávime v interiéri. U nás je zdravie na prvom mieste, preto sme vytvorili zdravé, paropriepustné, vápenné omietky vhodné pre  rekonštrukciu stien či novostavbu.

Objavte omietku Baumit KlimaWhite pre lepšiu reguláciu vlhkosti v interiéri a farbu KlimaColor s možnosťou výberu z 285 farebných odtieňov. Podrobnosti o produktoch a kalkulačku na presný výpočet množstva potrebného materiálu nájdeš na našej stránke.

Koľko materiálu budem potrebovať?

Vyberte si vhodnú vnútornú omietku a vypočítajte si presnú spotrebu pomocou Baumit Kalkulátora.

Kde môžem kúpiť omietku?

Baumit Klima produkty objednáte alebo nakúpite v každých dobrých stavebninách. A do 31. augusta ešte aj za zvýhodnené ceny. Pre presné predajné ceny sa informujte u svojho predajcu.

Akciová cenníková cena:
KlimaWhite, 40 kg: 7,40,- eur bez DPH

Možno vás zaujme