< name="google-site-verification" contenmetat="ZAPVNQ0ctPAKy9aOGCmu1DPRbtKmL0FldgJLl6Tw7V8" />

Slovensko

Menu

clear
star_border

Baumit Betóny

V porovnaní s betónmi dodávanými na stavbu vo forme čerstvej malty majú suché betónové zmesi vo vreci viacero výhod: Sú dostupné i v malom množstve pre drobné stavby a dajú sa použiť aj v ťažšie dostupnom teréne. Pri realizácii nie ste závislí od dodávateľa a rýchlosť spracovania závisí len na vás. Materiál, ktorý nespotrebujete, môžete využiť pri ďalšom projekte.

  • Zaručená stála kvalita
  • Jednoduché skladovanie a spracovanie
  • Riešenie pre každý problém

Na stavbe ako doma

Univerzálne betóny so širokými možnosťami použitia v dome, byte, aj v záhrade. Pre všetky bežné konštrukcie z betónu, na realizáciu základových pásov, pätiek, betónových stropov, stien, stĺpov alebo schodísk. Špeciálny betón pre konštrukcie s vyššou pevnosťou alebo vodotesnosťou, napríklad na nádrže, septiky, žumpy a pod.

Univerzálny betón

Univerzálny betón Baumit Beton B20 s pevnosťou 20 MPa na bežné použitie. Na realizáciu drobných betónových prvkov, stĺpov, základov, múrikov, shodísk a pod. Zrnitosť 8 mm.

Vodonepriepustný betón s vysokou pevnosťou

Baumit WU Beton s vysokou pevnosťou 37 MPa. Od hrúbky 10 cm aj ako vodonepriepustný. Na realizáciu žúmp, septikov, žľabov, nádrží na vodu a iných konštrukcií, ktoré vyžadujú vyššiu pevnosť alebo vodeodolnosť.

Na zvláštne účely

Súčasťou stavby sú aj náročnejšie konštrukcie, ktoré si vyžadujú špeciálne produkty.  Častým problémom na terasách alebo v kúpeľni je realizácia spádovej vrstvy, t. j. vrstvy s premenlivou hrúbkou, ktorá spôsobuje extrémne namáhanie materiálu a vedie často ku vzniku trhlín. Našou odpoveďou na tento problém je Baumit FlexBeton, vysoko pružný betón vystužený špeciálnymi vláknami na vytvorenie spádovej vrstvy s premenlivoou hrúbkou od 10 do 40 mm.
Ak potrebujete výplňový betón na zaliatie dutín alebo zárubní, môžete použiť Baumit FillBeton. Počas tuhnutia zväčší objem o 2 %, čím dobre vykryje dutiny. 
Na zalievanie dutinových tvárnic je vhodný zálievkový betón Baumit PumpBeton dodávaný v sile.  Je vhodný na zalievanie všetkých dutinových tvárnic, ako napr. Durisol, Premac a pod.

Rýchly betón

Rýchloschnúci Baumit FixBeton na realizáciu základov pre stĺpiky, pergoly, altánky, ploty, sušiaky a pod. Efektívny s jednoduchým spracovaním. Možnosť spracovania aj bez miešania. Ideálny všade tam, kde potrebujete mať rýchlo hotovo.

FixBeton

Koľko betónu potrebujete?

Vyberte si želaný betón a zistite koľko materiálu potrebujete a koľko vás to bude stáť. Potrebné množstvo materiálu si viete vypočítať na m2 aj m3.