Menu

clear
Pre architektov a projektantov
star_border

Farebné odtiene a vzorkovníky farieb

Vzorkovník fasádnych farieb Baumit Life

Vzorkovník farieb ako každodenný pomocník pri práci. Ešte stále ho nemáte? Neváhajte a oslovte našich poradcov.

Big Life - prémiová vzorkovnica farieb Baumit Life. Vzorkovnicu tvorí viac ako 200 listov, kde hlavné odtiene sú zobrazené na jednotlivých listoch, za ktorými nasledujú farebné zosvetlenia. Kvalitný hliníkový obal s osvetleným logom Baumit a inegrovaným USB kľúčom, na ktorom nájdete aj farebnú paletu farieb Baumit pre jednotlivé architektonické programy.

EasyLife - celé spektrum farieb v praktickom formáte na viac ako 100 stranách. Hlavný odtieň a jeho 8 zosvetlení sú zobrazené na jednom liste. EasyLife máte jednoducho vždy poruke.

Life Extensions

Stiahnite a naimportujte si aktuálnu farebnú paletu Baumit Life do grafických a CAD programov. Buďte aktuálni!

Stiahnuť palety

Color Stripes

Color Stripes Baumit Life

Samolepiace farebné prúžky v 852 originálnych farebných odtieňoch. Každá farba má cca 13 prúžkov. Správna voľba pre náročných architektov pre reálne zobrazenie farieb v projektoch. Doplňte jednoducho a elegantne reálne odtiene k vašej legende projektu fasády.


Prevodník farieb

Prevodník farieb

Vyhľadajte konkrétne odtiene Baumit alebo vyhľadajte podobný aktuálny farebný odtieň k odtieňom zo starších vzorkovníkov Baumit alebo konkurenčných vzorkovníkov.

Color Finder

ColorFinder

Ak potrebujete zistiť a zmerať konkrétny odtieň, využite náš ColorFinder. Pomocou tohto nástroja, vyvinutého špeciálne pre odtiene Baumit Life, dokážeme jednoducho definovať ľubovoľné farebné odtiene a porovnať ich s odtieňmi zo vzorkovníka Baumit Life.
Jednoducho ColorFinder podržíme na ľubovoľnej ploche, naskenujeme podklad a na displeji sa zobrazí najbližší farebný odtieň z kolekcie farieb Baumit Life. V prípade záujmu o túto službu kontaktujte našich poradcov.


Kreatívne fasády

Kreatívne fasády

Inšpirujte sa jednotlivými kreatívnymi technikami pre fasády pomocou modelovateľnej omietky Baumit CreativTop a dekoratívnych náterov Lasur, Metallic a Glitter.

Pre neštandardné kreatívne stvárnenie fasád kontaktujte, prosím, našich poradcov, ktorí vám budú nápomocní pri hľadaní nových zaujímavých riešení a pri ich aplikácií.

Konštrukčné detaily

Konštrukčné riešenia pre detaily zateplenia nájdete v našom technologickom predpise alebo si ich môžete stiahnuť jednotlivo ako PDF alebo JPG.
Ak potrebujete CAD detaily, neváhajte a oslavte našich poradcov pre architektov.