Pre architektov a projektantov
star_border

Vzorkovník farieb

Vzorkovník farieb ako každodenný pomocník pri práci. Ešte stále ho nemáte? Neváhajte a oslovte našich poradcov alebo vyplňte formulár.

  • Big Life - prémiová vzorkovnica farieb Baumit Life. Vzorkovnicu tvorí viac ako 200 listov. 
  • EasyLife - celé spektrum farieb v praktickom formáte na viac ako 100 stranách. Hlavný odtieň a jeho 8 zosvetlení sú zobrazené na jednom liste. 
  • Shades of White - 12 exkluzívnych odtieňov bielej

Color Stripes

Samolepiace farebné prúžky v 852 originálnych farebných odtieňoch. Každá farba má cca 13 prúžkov. Správna voľba pre náročných architektov pre reálne zobrazenie farieb v projektoch. Doplňte jednoducho a elegantne reálne odtiene k vašej legende projektu fasády. Kontaktuje našich poradcov alebo vyplňte formulár.


Color Stripes Baumit Life

Ďalšie služby a nástroje

Svet farieb Baumit Life
Farebné odtiene

Všetko o farbách Baumit. Rôzne kombinácie, inšpirácie, odtiene podľa obľúbených názvov.

Zistiť viac

Farebné palety na stiahnutie

Stiahnite a naimportujte si aktuálnu farebnú paletu Baumit Life do grafických a CAD programov. Buďte aktuálni!

Zistiť viac
Prevodník farieb
Prevodník farieb

Vyhľadajte konkrétne odtiene Baumit alebo vyhľadajte podobný aktuálny farebný odtieň k odtieňom zo starších vzorkovníkov Baumit alebo konkurenčných vzorkovníkov

Zistiť viac
ColorFinder

Neviete určiť farebný odtieň? Zmerajte konkrétny odtieň pomocou nástroja ColorFinder, ktorý vám určí približný odtieň Baumit Life.

Kontakty

Kreatívne fasády

Kreatívne fasády

Inšpirujte sa jednotlivými kreatívnymi technikami pre fasády pomocou modelovateľnej omietky Baumit CreativTop a dekoratívnych náterov Lasur, Metallic a Glitter.

Pre neštandardné kreatívne stvárnenie fasád kontaktujte, prosím, našich poradcov, ktorí vám budú nápomocní pri hľadaní nových zaujímavých riešení a pri ich aplikácií.

Konštrukčné detaily

Konštrukčné riešenia pre detaily zateplenia nájdete v našom technologickom predpise alebo si ich môžete stiahnuť jednotlivo ako PDF alebo JPG.
Ak potrebujete CAD detaily, neváhajte a oslavte našich poradcov pre architektov alebo vyplňte formulár.

Formulár