star_border

Life Challenge 2020:

Európska Fasáda roka

Fasáda je tvárou domu, ktorá odzrkadľuje štýl jeho obyvateľov. Vďaka jedinečným fasádnym systémom Baumit môže každá budova nadobudnúť výberom materiálu, štruktúry, tvaru a farby svoj nezameniteľný charakter.

Life Challenge – súťaž

V roku 2012 Baumit predstavil najkomplexnejší fasádny farebný systém pod názvom "Life". Predstavivosť, remeslo a farby nás priviedli k myšlienke zvýšiť povedomie o architektúre a dobrom dizajne na fasáde: a tak sa zrodila súťaž Baumit Life Challenge!

Po Life Challenge v roku 2014 vo Viedni, v roku 2016 v Madride
a v roku 2018 v Bratislave sa bude z dôvodu aktuálnej situácii vo svete konať slávnostný galavečer 22. apríla 2021 online. Pozvaní na online sledovanie sú všetci, architekti, investori, partneri a priatelia Baumitu z 25 Baumit krajín.

Výber víťazov

Viac ako 300 projektov zo všetkých 25 Baumit krajín posudzuje odborná porota zložená z 13 nezávislých expertov. V každej kategórii je určených 6 nominácií, ktoré zabojujú o víťaza v rámci slávnostného galavečera. Hlavných víťazov - to najlepšie z fasád - porota vyberie bezprostredne pred začiatkom galavačera. 

Aj laická verejnosť mohla určiť svojho víťaza! Až 400 000 hlasov rozhodlo! Pozri si výsledky a inšpiruj sa. 

Súťažné kategórie

6 kategórií súťaže Baumit Life Challenge.