< name="google-site-verification" contenmetat="ZAPVNQ0ctPAKy9aOGCmu1DPRbtKmL0FldgJLl6Tw7V8" />

Slovensko

Menu

clear
star_border

Hladké stierky do interiéru

  • Bez škodlivých látok
  • Regulujú vlhkosť
  • Zlepšujú kvalitu vzduchu

Vieme, čo dýchame?

Vnútorné materiály by nemali byť len pekné alebo ľahko spracovateľné, ale predovšetkým by mali byť z minerálnych prírodných materiálov a bez uvoľňovania škodlivých látok tzv.  VOC - prchavé organické látky. Baumit produkty nielen že spĺňajú max. povolené limity, ale sú až 100-násobne menšie.

Kvalita vnútorného vzduchu

Ani vlhko, ani sucho

Správnu vlhkosť vzduchu medzi 40 a 60 % nám pomôžu regulovať prírodné materiály na báze vápna. Mikroštruktúra takýchto stierok a omietok sa podobá špongii, vďaka čomu dokážu efektívne absorbovať nadbytočnú vlhkosť z prostredia a v prípade suchého vzduchu ju vydať naspäť do prostredia. 

Kvalita vzduchu

Klima omietky majú zásaditý charakter s pH viac ako 7, čím nevytvárajú živnú pôdu pre rast plesní a patogénnych mikroorganizmov a sú prirodzene antibakteriálne.

Hladké vápenné stierky

Hladké steny

Vysoko paropriepustmé minerálne stierky na báze vápna pre dosiahnutie hladkých povrhov stien v interiéri bez brúsenia povrchu. Nanášajú sa ručne alebo strojovo priamo na betón, sadrokartón alebo na vápenné, vápenno-cementové aj sanačné omietky.


Tradičné

Prírodne biela vápenná stierka Baumit KlimaFino pre všetkých milovníkov tradičnej remeselnej práce. Pre ručné a jemné vyhladenie povrchu.

Rýchle

Pastézna prírodne biela vápenná stierka Baumit KlimoFinish dodávaná vo vedre. Po premiešaní pripravená na okamžité použitie. 

Baumit Kalkulátor

Kalkulácia materiálu

Vyberte si vhodný omietkový systém do interiéru a vytvorte si základný cenový rozpočet spolu so spotrebou materiálu.