< name="google-site-verification" contenmetat="ZAPVNQ0ctPAKy9aOGCmu1DPRbtKmL0FldgJLl6Tw7V8" />

Slovensko

Menu

clear
star_border

Sadrové omietky

Baumit Ratio – to sú moderné sadrové strojové omietky vysokej kvality od Baumitu. Ideálne pre všetky náročné interiéry, kde je vynikajúce spracovanie nevyhnutnosťou a efektný hladký gletovaný vzhľad povrchu stien žiadanou pridanou hodnotou.


  • Vynikajúce spracovanie
  • Efektný hladký vzhľad stien
  • Kvalita za veľmi dobrú cenu

Výhody pre realizátora aj investora

Omietky Baumit Ratio sú vďaka svojej kvalite, veľmi dobrým spracovateľským vlastnostiam a hladkému vzhľadu stien obľúbené pre profesionálnych spracovateľov a pre moderné realitné projekty. 
Sadrové omietky sú vhodné na všetky typy podkladov, do všetkých obytných miestností v bytových aj občianskych stavbách, vrátane kuchýň a bežných kúpeľní. Nie sú vhodné do priestorou s vyšším zaťažením vlhkosťou.

Vnútorné sadrové omietky

Sadrové strojové omietky

Dodávané vo vreci alebo ako voľne ložené v sile. Ideálne pre omietanie novostavieb, veľkých plôch a objektov.

Baumit RatioGlatt L

Táto sadrová strojová omietka je vďaka vynikajúcim spracovateľským vlastnostiam veľmi obľúbená. Inovatívna ľahčená receptúra prináša lepšiu výdatnosť a efektný gletovaný povrch pre moderné steny.

Baumit RatioGlatt

Stálica medzi sadrovými strojovými omietkami. Kvalitná, tradičná sadrová omietka s gletovaným povrchom je overená  dlhoročnými skúsenosťami spokojných spracovateľov.

Baumit Ratio 20

Taká je omietka umožňuje spojiť osvedčené spracovateľské parametre sadrových strojových omietok s tradičným vzhľadom vápennocementovej omietky. Sadrová omietka s hladeným povrchom.

Sadrová ručná omietka

Omietka vhodná pre menšie plochy, rekonštrukcie, pri výmene okien. Vhodná aj pre väčšie hrúbky. S hladeným alebo gletovaným povrchom. Dodávaná vo vreci.

Ručná sadrová omietka

Urobte si kalkuláciu koľko materiálu budete potrebovať spolu aj so základným cenovým rozpočtom