star_border

Interiérové farby

Finálna farba na stenu nemá byť len o výbere farebného odtieňa, ale svojimi vlastnosťami by mala podporovať vlastnosti podkladových omietok a stierok a napomáhať regulácii vlhkosti.
Interiérová farba Baumit Ionit ColorBaumit KlimaColor je vhodná na všetky vnútorné omietky a stierky Klima, ale aj na bežné vápennocementové omietky. Farba Ionit Color je vhodná aj na špeciálne stierky Ionit. Nezaťažujú vnútorné prostredie zápachom ani ďalšími škodlivinami a umožňujú reguláciu vlhkosti v interiéri 2 x lepšie ako bežné interiérové farby. 

Baumit Ionit Color - interiérová farba

Baumit Ionit Color, farba nielen pre alergikov

  • Redukuje prach a peľ vo vzduchu
  • Prirodzene obohacuje vzduch o vzdušné ióny
  • Vynikajúce krycie vlastnosti pri maľovaní

Aj farba na stene môže výraze ovplyvniť prostredie, v ktorom bývame. Minerálny náter Ionit Color prirodzene vytvára prospešné vzdušné ióny, ktoré napomáhajú čistiť vzduch. 
Podľa meraní nemeckého inštitútu Fraunhofer, v testovacej miestnosti s Ionit farbou, poklesla koncentrácia peľu po 30 min. o viac ako 90 % oproti miestnosti s bežnou disperznou farbou. Prach a pele sa tak už nevíria voľne vo vzduchu, ale padajú na zem, kde ich už stačí len utrieť alebo povysávať.
Farba je dostupná v 66 jemných odtieňoch.

Farba na stenu pre zdravý interiér

Baumit KlimaColor

  • Ekologická, bez uvoľňovania škodlivín
  • Vysoko paropriepustná, napomáha regulácii vlhkosti
  • S dobrou krycou schopnosťou

Vysoko paropriepustná vnútorná farba na silikátovej báze. Ideálna na vnútorné omietky a stierky Baumit Klima, ako aj sanačné a vápennocementové omietky. Dodávaná farebná podľa vzorkovníka Baumit Life - farebné odtiene s koncovou číslicou 7 - 9.

Baumit Kalkulátor

Vytvorte si rozpočet pre vnútorné stierky a farby

Vyberte si vhodnú stierku alebo farbu na stenu a urobte si základný cenový rozpočet spolu so spotrebou materiálu.