Dizajnová dekoratívna omietka
star_border

Dekoratívne fasádne omietky DesignLife

Okolité prostredie má vplyv na fasádu a každá fasáda vplýva na okolie. Aký odkaz chceme nechať svojmu okoliu a ako sa chceme cítiť v našom každodennom prostredí?
Pri hľadaní správnych odtieňov a štruktúry omietky sa rozhliadnime po okolí a inšpirujme sa. Okrem funkčnej ochrany má fasáda plniť aj estetickú úlohu v našom prostredí. Vyberte si odtiene, ktoré budú pôsobiť na vašej fasáde prirodzene, budú v harmónii s okolím a vy sa budete cítiť príjemne.

Kreatívne fasádne techniky

Chcete sa odlíšiť? Máme pre vás riešenie

Na odlíšení nie je nič zlé, ale mali by sme brať do úvahy aj prostredie, v ktorom sa fasáda nachádza. Ideálnym riešením je použitie doplnkových farieb alebo rôznych štruktúr omietky. S kreatívnou omietkou Baumit CreativTop, efektnými fasádnymi farbami Baumit alebo dekoratívnou omietkou Baumit MosaikTop Natural Line a Essential Line sa fantázii medze nekladú.

S nami vaša fasáda bude

  • kreatívna, rozmanitá a individuálna,

  • mať nekonečné možnosti stvárnenia.

Kreatívna fasáda

Kreatívna a flexibilná

Dekoratívna omietka Baumit CreativTop má univerzálne použitie a výnimočne jednoduché spracovanie, či už ručne alebo strojovo. Vďaka tomu je možné ju použiť ako fasádnu omietku na zateplenie, ale aj na staré a nové minerálne omietky a stierky, na betón alebo sanačné omietky. Fasádna omietka Baumit CreativTop je dodávaná v 6 rôznych štruktúrach, ktoré jej 

umožnia sa navzájom aj kombinovať a vytvoriť tak zaujímavé a dizajnové štruktúry, s ktorými bude vaša fasáda alebo stena v interiéri výnimočná.

Baumit CreativTop je k dispozícii v 758 farebných odtieňoch a dá sa kreatívne kombinovať. Nekonečné možnosti kreatívnych techník napr. nahrubo zahladená, štruktúrovaná kefou alebo valčekom, jemne porézna, so vzhľadom hrubého betónu alebo dokonale hladká s náterom – takéto a ďalšie nespočetné nápadité štruktúry sa môžu konečne stať skutočnosťou.

Individuálny vzhľad

Ak túžite po fasáde s individuálnym vzhľadom kombinácia modelovateľnej omietky Baumit CreativTop a dekoračných náterov Baumit prináša doteraz netušené možnosti stvárnenia fasád. Môžete si vybrať metalickú farbu Baumit Metallic, lazúrovací náter Baumit Lasur alebo transparentný náter s flitrami Baumit Glitter. Vďaka dekoračným náterom bude vaša fasáda naozaj individuálna. 

Dekoratívna fasáda

Navyše jednoduché spracovanie, dobrá cena a efektný výsledok sú pritom zaručené!

S dekoračnými nátermi fasáda dostane nezameniteľný vzhľad. Baumit Lasur prináša na fasádu zaujímavý lazúrový efekt. Vyberte si so 16 odtieňov, s ktorými na vašej fasáde vytvoríte zaujímavý efekt alebo v kombinácii s kreatívnou omietkou Baumit CreativTop vytvoríte efekt dreveného obkladu.

Baumit Metallic vytvorí na fasáde neopakovateľný efekt žiarivého kovového lesku. Ani imitácia hrdzavého plechu nebude problém.

Chcete sa trblietať? Vyberte si zo 4 odtieňov a doprajte vašej fasáde žiarivé trblietanie s dizajnovým náterom s metalickými flitrami Baumit Glitter.

Dekoratívna fasáda

Vynovená klasika

Už dlhé roky je klasikou v dekoratívnom riešení fasád omietka z pestrých alebo prírodných kamienkov Baumit MosaikTop Essential Line a MosaikTop Nature Line, u nás známa aj ako marmolit. Patrí medzi vyhľadávané riešenia pre ozvláštnenie soklovej časti fasády alebo pre riešenie fasádnych detailov. 

Keďže čas plynie a trendy sa menia aj preto sme sa rozhodli omietku Baumit MosaikTop zmodernizovať, aby aj naďalej nachádzala svoje miesto na fasádach. Pridali sme nové odtiene NATURAL LINE, ktoré boli vytvorené podľa aktuálnych trendov a inšpirované modernými prírodnými kameňmi. Aj s overenou dlhoročnou klasikou Baumit MosaikTop môže byť vaša fasáda kreatívna a individuálna.

Vyberte si to pravé z dvoch línií odtieňovZamerané na výsledok

S fasádnymi omietkami Baumit CreativTop, Baumit MosaikTop Essential Line a Natural Line a dekoratívnymi nátermi Baumit Lasur, Metallic, Glitter sa otvárajú nekonečné možnosti pre kreatívne stvárnenie fasád.

Potrebujete poradiť?

Ak ste individuálnym zákazníkom a máte záujem o kreatívne riešenie fasády obráťte sa na naše Fasádne štúdia, resp. na našu Info-linku alebo kontaktujte obchodných zástupcov Baumit.

Naše služby pre vašu fasádu

Trendové kombinácie farieb
Trendové kombinácie farieb

Vyberte si jeden z 12 trendov, ktoré boli navrhnuté architektkou. Výber, pri ktorom sa nepomýlite.

Objavte trendy
Farebný návrh
Farebný návrh

Nie ste si istý, akoby mala vyzerať vaša fasáda? Nechajte si navrhnúť farebné varianty a inšpirujte sa.

Mám záujem o farebný návrh
Farebné inšpirácie
Farebné inšpirácie

Máte jasnú predstavu o vysnívanej fasáde? Vyberte si farbu podľa obľúbených názvov.

Inšpirujte sa
Fasádne štúdio
Fasádne štúdio

Navštívte naše fasádne a poradenské centrá v Bratislave a v Lietavskej Lúčke. Vyberte si farbu podľa reálnych vzoriek a poraďte sa.

Navštívte nás

Poradenstvo pre architektov a projektantov

Využite naše poradenské služby pre investorov, SBD, architektov a projektantov. Poradíme vám radi osobne, telefonicky aj e-mailom. Neváhajte sa na nás obrátiť pri riešení detailov aj neštandardných riešení fasád.

Kontakt: Poradentvo pre architektov a projektantov

Kreatívne štruktúry - Ako na to?

Kreatívne fasády videá
Videá - Ako na to?

Jednotlivé kreatívne techniky s podrobným návodom na spracovanie. Inšpirujte sa a buďte kreatívni!

Pozrieť videá
Prospekt_CreativTop
Návod na spracovanie

Individuálne možnosti stvárnenia fasády pomocou fasádnej omietky Baumit CreativTop. 20 rôznych techník s podrobným spracovaním.

Otvoriť prospekt
Dekoratívne fasády
Rôzne kreatívne techniky

Galéria kreatívnych techník s ukážkami aj spracovaním. Nahrubo zahladená, štrukturovaná kefou alebo valčekom, vzhľad jemného betónu, dreva, hladká fasáda...

Chcem sa inšpirovať!
Farebné odtiene
Farebné odtiene

Hľadáte ten správny odtieň? Prezrite si 758 odtieňov pre kreatívnu omietku a farebnú škálu dekoratívnych náterov Baumit DesignLife.

Pozrieť si odtiene

Inšpirujte sa!

Pozrite si výber kreatívnych fasád.