Menu

clear
star_border

Dekoratívne omietky a farby 
Baumit DesignLife

  • Kreatívna, rozmanitá a individuálna fasáda
  • Nekonečné možnosti stvárnenia
  • Dekoratívna fasádna omietka a efektné fasádne nátery

Okolité prostredie má vplyv na fasádu a každá fasáda vplýva na okolie. Aký odkaz chceme nechať svojmu okoliu? Pri hľadaní správnych odtieňov a štruktúry omietky sa porozhliadnime po okolí a inšpirujme sa. Vyberte si odtiene, ktoré budú pôsobiť na vašej fasáde prirodzene a budú v harmónii s okolím.
Chcete sa odlíšiť? Odlíšte sa doplnkovými farbami alebo štruktúrou omietky. S kreatívnou omietkou Baumit CreativTop sa fantázii medze nekladú.

Kreatívna a flexibilná

Dekoratívna omietka

Dekoratívna omietka Baumit CreativTop má univerzálne použitie a výnimočne jednoduché spracovanie, či už ručne alebo strojovo. Vďaka tomu je možné ju použiť ako fasádnu omietku na zateplenie, ale i na staré i nové minerálne omietky a stierky, na betón či na sanačné omietky. Fasádna omietka je dodávana v 6 rôznych štruktúrach, ktoré je možní navzájom aj kombinovať.

Individuálny vzhľad

Kombinácia modelovateľnej omietky CreativTop a dekoračných náterov prináša doteraz netušené možnosti stvárnenia fasád. Metalická farba Baumit Metallic, lazúrovací náter Baumit Lasur alebo transparentný náter s flitrami Baumit Glitter. Jednoduché spracovanie, dobrá cena a efektný výsledok sú pritom zaručené!

Zamerané na výsledok

S fasádnou omietkou Baumit CreativTop  a dekoratívnymi nátermi sa otvárajú nekonečné možnosti pre kreatívne stvárnenie dizajnu fasád. Táto omietka je k dispozícii v 758 farebných odtieňoch a dá sa kreatívne kombinovať. Nahrubo zahladená, štruktúrovaná kefou alebo valčekom, jemne porézna, so vzhľadom hrubého betónu alebo dokonale hladká s náterom - takéto a ďalšie nespočetné nápadité štruktúry sa môžu konečne stať skutočnosťou.

Kreatívne štruktúry - Ako na to?

Kreatívne fasády videá
Videá - Ako na to?

Jednotlivé kreatívne techniky s podrobným návodom na spracovanie. Inšpirujte sa a buďte kreatívni!

Pozrieť videá
Prospekt_CreativTop
Návod na spracovanie

Individuálne možnosti stvárnenia fasády pomocou fasádnej omietky Baumit CreativTop. 20 rôznych techník s podrobným spracovaním.

Otvoriť prospekt
Dekoratívne fasády
Rôzne kreatívne techniky

Galéria kreatívnych techník s ukážkami aj spracovaním. Nahrubo zahladená, štrukturovaná kefou alebo valčekom, vzhľad jemného betónu, dreva, hladká fasáda...

Chcem sa inšpirovať!
Farebné odtiene
Farebné odtiene

Hľadáte ten správny odtieň? Prezrite si 758 odtieňov pre kreatívnu omietku a farebnú škálu dekoratívnych náterov Baumit DesignLife.

Pozrieť si odtiene