Fasády
star_border

Fasádne omietky a fasádne farby

Objavte svet fasádnych omietok a farieb Baumit. Fasádnu omietku si u nás vyberiete na mieru a vo fasádnom štúdiu vám poradíme, aká farba je pre váš dom tá najlepšia.

Ako si vybrať farbu na fasádu?

Zdanlivo jednoduchá úloha môže poriadne potrápiť. Farbu fasády domu predsa vyberáme na dlhé obdobie. Poradíme vám ako na to. Začnite výberom hlavnej farby pre fasádu a následne k nej hľadajte doplnkové farby. Ak si nie ste istý, poradíme vám v tomto článku.

Fasádne štúdio Baumit

Fasádne štúdio

Vo fasádnom štúdiu vám pripravíme farebnú vizualizáciu vašej novej fasády. Uľahčí vám to rozhodovanie a výber tej správnej farby. Stačí ak nám pošlete fotografie vášho domu a my vám naspäť zašleme grafický návrh fasády v troch farebných prevedeniach. Poraďte sa s našimi odborníkmi a vyberte si správne, aby sa vám vaša fasádna farba páčila aj po rokoch.

Chcete zažiariť? Pozrite si 7 inšpiratívnych fasád

Chcete experimentovať? Vybrali sme pre vás sedem inšpiratívnych fasád s ktorými zažiarite. Ukážky farebných riešení z Baumit fasádneho štúdia si môžete pozrieť na tejto stránke.

Koľko stojí fasáda domu?

Vypočítajte si cenu a spotrebu materiálu pre vašu novú fasádu. Či už sa chystáte zatepľovať alebo riešite iba fasádnu omietku, Baumit kalkulátor vám pomôže s kalkuláciou a odhadom rozpočtu.

Mohlo by vás zaujímať


Prémiová fasádna omietka a farba

Prémiová silikónová omietka Baumit StarTop a farba StarColor novej generácie pre všetky nové i rekonštruované fasády.

Zistiť viac

Sýte odtiene pre vašu fasádu.

Fasádna omietka a farba Baumit PuraTop a Color pre intenzívne a žiarivé farebné odtiene. Vysoká stálosť farebných odtieňov vďaka kvalitným spojivám a pigmentom.

Zistiť viac
Tmavá fasáda
Ako zrealizovať tmavé fasády

Sýte farby sú trendom, ktorý predstavuje pre výrobcov materiálov skutočnú výzvu.

Zistiť viac
Dekoratívne stvárnenie fasád

Dekoratívna omietka Baumit CreativTop pre nekonečné možnosti stvárnenia fasády.

Zistiť viac