Vápennocementové strojové omietky
star_border

Vápennocementové strojové omietky

Vápennocementové omietky sú vždy dobrou voľbou. Akékoľvek máte prostredie alebo podklad, nepomýlite sa. Vápennocementové omietky sú vhodné pre akékoľvek prostredie. Stačí už len venovať pozornosť správnej skladbe omietkového systému. Strojové omietky sú ideálne pre omietanie veľkých plóch alebo novostavieb. Mnohé omietky sú dostupné aj v sile.

  • Na strojové spracovanie
  • Odolné voči pôsobeniu vlhkosti
  • Univerzálne riešenie overené časom

Vhodné do každého prostredia

Vnútorné vápennocementové omietky

Vápennocementové strojové omietky

Vápennocementové vnútorné omietky sa vyznačujú vyššou pevnosťou a sú vhodné pre každé prostredie. Všetky obytné priestory vrátane kuchýň a kúpeľní, priestory s vyšším vlhkostným zaťažením, pivnice, garáže. Povrch omietky je jemne hladený a ľahko sa pretiera interiérovou farbou. Nahrubo stiahnutú omietku do roviny je možné obložiť aj keramickým obkladom.

Na nové murivá

Na nové murivá a pre hrúbku omietky do 25, max. 30 mm je vhodná omietka Baumit MPI 25 alebo MPI 25 L. Baumit MPI 25 L je ľahká strojová omietka ideálna na omietanie muriva s vyššími tepelnoizolačnými vlastnosťami.

Rekonštrukcie

Pre rekonštrukcie starších budov a pre väčšie hrúbky je ideálna Baumit Jadrová strojová omietka. Na túto omietku je potrebné naniesť ešte štukovú omietku.

Rozpočet na omietku

Vyberte si vhodný omietkový systém do interiéru a vytvorte si orientačný cenový rozpočet spolu so spotrebou materiálu.