Prémiová silikónová fasádna omietka
star_border

Prémiová silikónová fasádna omietka a farba

Prémiová silikónová omietka Baumit StarTop a farba StarColor novej generácie pre všetky nové i rekonštruované fasády. Kombinácia vysoko kvalitného silikónového spojiva a inovatívneho funkčného plniva vytvára jedinečné vlastnosti pre dlhodobú ochranu fasády a ponúka väčší výber farebných odtieňov.

  • Silikónová omietka a farba novej generácie
  • Vysoká odolnosť voči nečistotám a riasam
  • Veľmi dobrá spracovateľnosť

Náš tip: Prečítajte si rady a tipy pre realizáciu fasády, výber farebného odtieňa alebo ako si vybrať fasádne omietky

Multifunkčný efekt

Drypor efektVďaka hydrofilnej schopnosti omietky sa povrch fasády pri vlhkom počasí vysuší oveľa skôr ako pri bežných omietkach. V porovnaní s bežnými omietkami na báze akrylátovej disperzie je to až o 100 %, v porovnaní s bežnou silikónovou omietkou o 66 %. Hydrofóbne vlastnosti zase zabezpečujú rýchle odvedenie dažďových kvapiek z povrchu. Kombinácia oboch funkcií - Drypor efekt udržiava povrch suchý a zároveň odolnejší voči znečisteniu a vzniku rias.

Dlhodobá ochrana

Unikátny funkčný povrch omietky a farby Baumit Star s Drypor efektom pôsobí proti nežiaducemu vplyvu vlhkosti a tak fasádu chráni prirodzene dlhšie pred rastom rias a machov. Táto ochrana je navyše posilnená vyšším obsahom špeciálnych prísad vo forme mikrokapsúl s postupným, dlhodobým uvoľňovaním účinnej látky bez negatívnych dopadov na životné prostredie.

Jednoduché spracovanie

Jednoduchá aplikácia omietky Baumit StarTop zaručuje dobrý výsledok v každej zo šiestich ponúkaných štruktúr. Škrabaná 1,5K, 2K, 3K, ryhovaná 2R, 3R a jemná omietka StarTop Fine. V prípade farby StarColor spracovatelia ocenia jej vysokú kryciu schopnosť a taktiež možnosť nanášania farby striekaním technológiou airless.

Biela fasáda

Žiarivá biela

Ak túžite po naozaj oslnivej bielej fasáde, siahnite po omietke StarTop alebo farbe StarColor v odtieni Life 0019. Špeciálne zloženie a pigmenty zabezpečia ešte belší odtieň. Ale bez ohľadu na zvolený farebný odtieň získate s istotou krásnu fasádu na dlhý čas.

Všetko pre vašu fasádu

Fasádna omietka StarTop
StarTop - Farebné odtiene

Omietka a farba StarTop je dostupná  v 758 odtieňoch Baumit Life (vo vzorkovníku koncové číslo 2 - 9) a vo všetkých štruktúrach.

Pozrieť si farebné odtiene
Farebné odtiene pre StarColor
StarColor - Farebné odtiene

Fasádna farba StarColor je dostupná v 654 odtieňoch Baumit Life.

Pozrieť si farebné odtiene
Farebný návrh fasády
Farebný návrh fasády

Neviete aký odtieň dať na váš dom? Odfoťte si vašu fasádu a pošlite nám ju. Spracujeme pre vás 3 farebné riešenia.

Získať farebný návrh fasády
Baumit Kalkulátor
Baumit Kalkulátor

Kalkulácia Baumit produktov jednoducho v štyroch krokoch. Zistite, koľko materiálu budete potrebovať a aj koľko vás bude stáť.

Otvoriť