Slovensko

Menu

clear
Prémiová silikónová fasádna omietka a farba
star_border

Prémiová silikónová fasádna omietka a farba

Prémiová silikónová omietka Baumit StarTop a farba StarColor novej generácie pre všetky nové i rekonštruované fasády. Kombinácia vysoko kvalitného silikónového spojiva a inovatívneho funkčného plniva vytvára jedinečné vlastnosti pre dlhodobú ochranu fasády a ponúka väčší výber farebných odtieňov.

  • Silikónová omietka a farba novej generácie
  • Vysoká odolnosť voči nečistotám a riasam
  • Veľmi dobrá spracovateľnosť

Multifunkčný efekt

Drypor efektVďaka hydrofilnej schopnosti omietky sa povrch fasády pri vlhkom počasí vysuší oveľa skôr ako pri bežných omietkach. V porovnaní s bežnými omietkami na báze akrylátovej disperzie je to až o 100 %, v porovnaní s bežnou silikónovou omietkou o 66 %. Hydrofóbne vlastnosti zase zabezpečujú rýchle odvedenie dažďových kvapiek z povrchu. Kombinácia oboch funkcií - Drypor efekt udržiava povrch suchý a zároveň odolnejší voči znečisteniu a vzniku rias.

Dlhodobá ochrana

Unikátny funkčný povrch omietky a farby Baumit Star s Drypor efektom pôsobí proti nežiaducemu vplyvu vlhkosti a tak fasádu chráni prirodzene dlhšie pred rastom rias a machov. Táto ochrana je navyše posilnená vyšším obsahom špeciálnych prísad vo forme mikrokapsúl s postupným, dlhodobým uvoľňovaním účinnej látky bez negatívnych dopadov na životné prostredie.

Jednoduché spracovanie

Jednoduchá aplikácia omietky Baumit StarTop zaručuje dobrý výsledok v každej zo šiestich ponúkaných štruktúr. Škrabaná 1,5K, 2K, 3K, ryhovaná 2R, 3R a jemná omietka StarTop Fine. V prípade farby StarColor spracovatelia ocenia jej vysokú kryciu schopnosť a taktiež možnosť nanášania farby striekaním technológiou airless.

Biela fasáda

Žiarivá biela

Ak túžite po naozaj oslnivej bielej fasáde, siahnite po omietke StarTop alebo farbe StarColor v odtieni Life 0019. Špeciálne zloženie a pigmenty zabezpečia ešte belší odtieň. Ale bez ohľadu na zvolený farebný odtieň získate s istotou krásnu fasádu na dlhý čas.

Všetko pre vašu fasádu

Fasádna omietka StarTop
StarTop - Farebné odtiene

Omietka a farba StarTop je dostupná  v 758 odtieňoch Baumit Life (vo vzorkovníku koncové číslo 2 - 9) a vo všetkých štruktúrach.

Pozrieť si farebné odtiene
Farebné odtiene pre StarColor
StarColor - Farebné odtiene

Fasádna farba StarColor je dostupná v 654 odtieňoch Baumit Life.

Pozrieť si farebné odtiene
Farebný návrh fasády
Farebný návrh fasády

Neviete aký odtieň dať na váš dom? Odfoťte si vašu fasádu a pošlite nám ju. Spracujeme pre vás 3 farebné riešenia.

Získať farebný návrh fasády
Baumit Kalkulátor
Baumit Kalkulátor

Kalkulácia Baumit produktov jednoducho v štyroch krokoch. Zistite, koľko materiálu budete potrebovať a aj koľko vás bude stáť.

Otvoriť