star_border

Domov pre nás môže znamenať celý svet

Počas nevľúdnych dní sa radi vraciame domov. Poskytuje nám útočisko, teplo a šťastie. Sme vďační za to, že medzi štyrmi stenami nachádzame pohodlie a zázemie. Vieme, že naše steny chránia naše zdravie, a preto, keby vedeli počúvať, radi by sme im povedali: „Ďakujeme.”

Váš domov, vaše steny, vaše zdravie

Vďaka stenám sa môžeme pozerať z okna a snívať o celom svete. Práve ony sa starajú o to, aby bol náš interiér v pohode. Regulujú vlhkosť v našej domácnosti a aj vďaka nim máme doma zdravý vzduch bez plesní. Radi trávime čas vonku, no uvedomujeme si, že vo vnútri budov sa zdržiavame až 90 % nášho času.

Váš domov, vaše steny, vaše zdravie

Nezabúdajte na svoje zdravie

Život vo vlhkých domácnostiach výrazne zvyšuje riziko vzniku astmy. Hluk vonkajšieho prostredia má negatívny vplyv na hladinu stresu a hoci týchto tichých spoločníkov nevnímame, sú zodpovední za zhoršenie nášho zdravia a psychickej pohody. 

Vybudujte si zdravú domácnosť

Zapojte sa do výzvy #mojazdravadomacnost a vytvorte si trvalo udržateľné zdravé bývanie. Počas troch týždňov vám pošleme 3 maily s tipmi a radami, ako pripraviť svoju domácnosť na zimnú sezónu a mať doma zdravé vnútorné prostredie. Výzva #mojazdravadomacnost  je zadarmo a pokiaľ sa chcete s nami podeliť  o svoje postrehy a pocity z výzvy aj na sociálnych sieťach, označte svoje príspevky @baumit na Facebooku či Instagrame a používajte hashtag #mojazdravadomacnost.