Slovensko

star_border

Manažment Baumit Slovensko

Rastislav Plášek

Ing. Rastislav Plášek

Riaditeľ

+421 2 593 033 77


r.plasek@baumit.sk

Karin Lachká

Ing. Karin Lachká

Riaditeľ kontrolingu a logistiky

+421 2 593 033 15


k.lachka@baumit.sk

Miroslav Račko

Ing. Miroslav Račko

Ekonomický riaditeľ

+421 2 593 033 30


m.racko@baumit.sk

Tomáš Sepp

Ing. Tomáš Sepp

Business development (sanácie, zdravé bývanie)

+421 2 593 033 50


t.sepp@baumit.sk

Jozef Badžgoň

Jozef Badžgoň

Výrobno-technický riaditeľ

+421 34 69 42 801


j.badzgon@baumit.sk

Rudolf Hudec

Ing. Rudolf Hudec

Manažér kľúčových zákazníkov

+421 2 593 033 40


r.hudec@baumit.sk


Peter Sziráczki

Obchodný riaditeľ

+421 905 707 892


peter.sziraczki@baumit.sk

Petra Chebenová

Ing. Petra Chebenová

Produkt a marketing

+421 2 593 033 60


p.chebenova@baumit.sk

Tibor Blaško

Ing. Tibor Blaško

Manažér kvality

+421 41 50 76 642


t.blasko@baumit.sk

Mário Vondryska

Ing. Mario Vondryska

Manažér obstarávania

+421 2 593 033 12


m.vondryska@baumit.sk

Michala Reicherová

Michala Reicherová

Personálna manažérka

+421 2 593 033 10


michala.reicherova@baumit.sk

Manažment Baumit International

Robert Schmid

Robert Schmid

CEO Baumit Group

+43 501 888 1101


Helmut Hackl

Helmut Hackl

Chief Technology Officer

+43 501 888 1428


h.hackl@baumit.com

 Attila Kovacs

Attila Kovacs

Chief Financial Officer

+43 501 888 1119


a.kovacs@baumit.com

Bence Kassai

Bence Kassai

Area manažér

+435018881126


b.kassai@baumit.com

Gerald Prinzhorn

Gerald Prinzhorn

CEO Baumit Group

+43 501 888-1101


Michael Haindl

Michael Haindl

Head of Product Management, Research and Development

+435018881131


m.haindl@baumit.com

Günter Neubacher

Günter Neubacher

Head of Marketing

+435018881112


g.neubacher@baumit.com