Slovensko

Baumit oslávil 25 rokov

1994 - 2019

Ako by to bolo iba včera... Takýto pocit mali viacerí 14. novembra v priestoroch bratislavskej Refinery Gallery, kde sa stretlo takmer 700 hostí na veľkolepej narodeninovej oslave 25. narodenín spoločnosti Baumit Slovensko.

Ľuboš Fussek, riaditeľ spoločnosti Baumit Slovensko, Marianna Ďurianová, moderátorka večera a Robert Schmid, majiteľ spoločnosti Baumit

Ľuboš Fussek, riaditeľ spoločnosti Baumit Slovensko, Marianna Ďurianová, moderátorka večera a Robert Schmid, majiteľ spoločnosti Baumit
Foto: Marek Kikinder

Programom hostí sprevádzala Marianna Ďurianová, ktorá postupne vyspovedala Rastislava Plášeka, obchodného riaditeľa spoločnosti Baumit na Slovensku, Tomáša Seppa, marketingového riaditeľa, Roberta Schmida, majiteľa spoločnosti Baumit a Ľubomíra Fusseka, generálneho riaditeľa spoločnosti Baumit Slovensko. Koncertne i do tanca zahral Big Band Gustava Broma pod vedením Vlada Valoviča spolu so sólistkami Andreou Zimániovou, Ivanou Regešovou a Zuzanou Gamboa. Vrcholom večera bolo vystúpenie Dary Rolins s tanečníčkami. Do tanca zahral aj DJ Pablik.

25 rokov Baumit, Rastislav Plášek, obchodný riaditeľ

Rozhovor s obchodným riaditeľom Rastislavom Pláškom; Foto: Marek Kikinder

25 rokov Baumit_Tomáš Sepp_marketingový riaditeľ

Rozhovor s marketingovým riaditeľom Tomášom Seppom; Foto: Marek Kikinder

Keď sa zo zákazníkov stanú priatelia

Okrem súčasných a bývalých zamestnancov firmy pozvanie na párty prijali naši partneri z radov architektov a projektantov, realizačných firiem, predajcov, dodávateľov, partnerských inštitúcii, médií a priatelia značky Baumit. Z priateľskej a uvoľnenej atmosféry večera bolo zrejmé, že z mnohých zo zúčastnených sa za 25 rokov úspešnej spolupráce stali priatelia. Priateľský vzťah však kladie ešte väčšie nároky na dôveru, korektnosť, férovosť a dodržiavanie dohôd, a o to sa úprimne v spoločnosti Baumit snažíme už 25 rokov. Od začiatku nám bolo jasné, že úspech nášho zákazníka je aj naším úspechom, a naopak, jeho neúspech je aj našim neúspechom. Viacerí z našich zákazníkov rástli spolu s nami, pričom značka Baumit bola, a aj je, jedným z dôležitých pilierov ich portfólia. Dnes sú z nich úspešné a sebavedomé spoločnosti, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou stavebného trhu.

25 rokov Baumit Slovensko

To najcennejšie, čo máme

Aby všetko v reťazci od myšlienky, cez vývoj, výrobu až po realizáciu bezchybne fungovalo, je nevyhnutné mať nielen spoľahlivých a profesionálnych partnerov vo všetkých oblastiach, ale  tiež nadšených a kompetentných spolupracovníkov. Bez nich by Baumit na Slovensku nebol tým, čím je dnes. Veľkou mierou sa zaslúžili na tom, že sa naša spoločnosť stala dlhodobým lídrom na trhu fasád a suchých omietkových zmesí. Viaceré z postupov a procesov, ktoré sme zaviedli na Slovensku, sa stali štandardy aj v ostatných krajinách nášho koncernu, či už je to oblasť interných procesov, komunikácie, digitálnych technológií, či logistika.

20 rokov Baumit Slovensko

S vďakou a rešpektom vás, naši milí partneri, pozývame pokračovať spolu s nami v našom spoločnom dobrodružstve, ktorého poslaním je prinášať zdravé, energeticky efektívne a príjemné bývanie.