17. ročník behu Baumit Piestingtallauf

Be fit with Baumit! Baumit beh prekrásnym údolím riečky Piesting s cieľom priamo v rakúskom výrobnom závode vo Wopfingu.
Napriek ťažkým poveternostným podmienkam mal 17. ročník behu Baumit Piestingtallauf behu rekordný počet účastníkov. Z 12-tich krajín sa zúčastnilo 1400 bežcov, s najväčším počtom 369 na polmaratóne!

17-ty ročník behu Baumit Piestinglauf

Veľké poďakovanie patrí našim kolegom športovcom a našim zákazníkom a priateľom za úžasnú prezentáciu na behu Baumit Piestingtallauf. Baumit Slovensko vytvorilo najväčšiu „organizovanú skupinu bežcov“ a nie len to.
Svojimi obdivuhodnými  výkonmi reprezentovali kvalitnú bežeckú základňu zo Slovenska! Niektorí sú naši pravidelní účastníci, ale mnohí sa zúčastnili behu v Rakúsku prvýkrát.

Všetky výkony boli výborné, ale nedá nám nespomenúť tých, ktorí stáli na stupni víťazov.

1. miesto patrí Márii Vondryskovej na 5 km, ženy, v kategórii  W12 ženy, celkovo pozícia 14.
3. miesto získal Jakub Benko zo Žiliny v behu na 10 km, muži,  v kategórii M20, celkovo získal 4.miesto.

V kategórii na 5 km muži, získal 2. miesto Samuel Manina, kategória M18, celkovo 48 pozícia a 3. miesto Tobias Manina, kategória M14, celkovo 47 pozícia.