Menu

clear
star_border

Baumit Betóny

V porovnaní s betónmi dodávanými na stavbu vo forme čerstvej malty majú suché betónové zmesi vo vreci viacero výhod: Sú dostupné i v malom množstve pre drobné stavby a dajú sa použiť aj v ťažšie dostupnom teréne. Pri realizácii nie ste závislí od dodávateľa a rýchlosť spracovania závisí len na vás. Materiál, ktorý nespotrebujete, môžete využiť pri ďalšom projekte.

  • Zaručená stála kvalita
  • Jednoduché skladovanie a spracovanie
  • Riešenie pre každý problém

Na stavbe ako doma

Univerzálne betóny so širokými možnosťami použitia v dome, byte, aj v záhrade. Pre všetky bežné konštrukcie z betónu, na realizáciu základových pásov, pätiek, betónových stropov, stien, stĺpov alebo schodísk. Špeciálny betón pre konštrukcie s vyššou pevnosťou alebo vodotesnosťou, napríklad na nádrže, septiky, žumpy a pod.

Baumit Beton B20

Univerzálny betón B20

Univerzálny betón s pevnosťou 20 MPa ne bežné použitie. Na realizáciu drobných betónových prvkov, stĺpov, základov, múrikov, shodísk a pod. Zrnitosť 8 mm.

Baumit WU Beton

Vodonepriepustný betón

Vodonepriepustný betón s vysokou pevnosťou 37 MPa. Na realizáciu žúmp, septikov, žľabov, nádrží na vodu a iných konštrukcií, ktoré vyžadujú vyššiu pevnosť alebo vodeodolnosť.

Na zvláštne účely

Súčasťou stavby sú aj náročnejšie konštrukcie, ktoré si vyžadujú špeciálne produkty.  Častým problémom na terasách alebo v kúpeľni je realizácia spádovej vrstvy, t. j. vrstvy s premenlivou hrúbkou, ktorá spôsobuje extrémne namáhanie materiálu a vedie často ku vzniku trhlín. Našou odpoveďou na tento problém je Baumit FlexBeton, vysoko pružný betón vystužený špeciálnymi vláknami. Ak potrebujete výplňový betón na zaliatie dutín alebo zárubní, môžete použiť Baumit FillBeton. Na zalievanie dutinových tvárnic je vhodný zálievkový betón Baumit PumpBeton dodávaný v sile. 

Baumit FlexBeton

Spádový betón

Spádový betón vystužený vláknami na vytvorenie spádovej vrstvy s premenlivoou hrúbkou od 10 do 40 mm.

Baumit FillBeton

Výplňový betón

Výplňová expanzívna betónová zmes na zaliatie dutín a zárubní. Počas tuhnutia zväčší objem o 2 %, čím dobre vykryje dutiny. 

Baumit PumpBeton

Zalievanie dutinových tvárnic

Zálievkový betón dodávaný v sile, strojové spracovanie, na zalievanie všetkých dutinových tvárnic, ako napr. Durisol, Premac a pod.

Rýchly betón

Rýchloschnúci Baumit FixBeton na realizáciu základov pre stĺpiky, pergoly, altánky, ploty, sušiaky a pod. Efektívny s jednoduchým spracovaním. Možnosť spracovania aj bez miešania. Ideálny všade tam, kde potrebujete mať rýchlo hotovo.

FixBeton

Koľko betónu potrebujete?

Vyberte si želaný betón a zistite koľko materiálu potrebujete a koľko vás to bude stáť. Potrebné množstvo materiálu si viete vypočítať na m2 aj m3.